Keresés
Keresés
Close this search box.

Hétvégi és éjszakai recepciós

Csatlakozz a FirstMedhez hétvégi és éjszakai recepciósként!

Kiváló lehetőség szakmai tapasztalatszerzésre dinamikus, nemzetközi egészségügyi környezetben.

A FirstMed az angol nyelvű magánegészségügyi, nőgyógyászati, gyermek- és szakorvosi szolgáltatások vezető szolgáltatója Budapesten. Közel 25 éve működő, bel-budai magánrendelőnk bővülő csapatába hétvégi és éjszakai recepciós munkatársat keresünk.

Hétvégi és éjszakai recepciós munkatársaink főbb feladatai:

Munkád recepciós csapatunk tagjaként látod majd el. Nagy szereped lesz abban, hogy barátságos légkört teremts pácienseink számára.

Feladataid a következők lesznek:

  • Napi adminisztratív teendők ellátása
  • Betegek kérdéseinek megválaszolása
  • Időpont egyeztetés e-mailben, chaten vagy telefonon
  • Telefonhívások fogadása
  • Hétvégi nyitvatartásunk ideje alatt külföldi és magyar páciensek fogadása, regisztrációja a recepción

A munkaidő beosztás részletei:

  • 12/24 órás műszakok hétköznap éjjel ill. hétvégén egész nap
  • Minimum 4 hétköznapi éjszakai és 1 hétvégi műszak havonta – rugalmas időbeosztás a hallgatói időbeosztás, a személyes kötelezettségek és a nyári szünet terveinek megfelelően.
  • Ne aggódj, nem szükséges egész éjjel feszített tempóban dolgozni! Várhatóan fogadni kell néhány éjszaka érkező hívást, és reggel 6:30-kor elkezdeni az aktív munkát, előkészíteni a napközbeni teendőket.

Jelentkezési feltételek hétvégi és éjszakai recepciós pozícióra:

Sokrétű feladatköröket ellátó csapatunkba olyan munkatársakat keresünk, akik tudnak önállóan és kollégáikkal együttműködve dolgozni.

Ideális jelöltként:

  • Aktív tanulói (hallgatói) jogviszonnyal rendelkezel
  • Folyékonyan beszélsz angolul (és persze magyarul)
  • Hatékonyan tudsz dolgozni önállóan és egy csapat tagjaként is
  • Jó kommunikációs készségű, barátságos és nyitott személyiség vagy
  • Az orvosi környezet ismerete további előnyt jelenthet, de nem kötelező

Amit kínálunk munkatársaink számára:

A FirstMednél nagyra értékeljük csapattagjainkat, és elismerjük teljesítményüket. Elkötelezettségedért cserébe a következőket kínáljuk:

  • Versenyképes fizetés
  • Választható részmunkaidős vagy teljes munkaidős álláslehetőség
  • Bőséges lehetőség a szakmai tapasztalatszerzésre és fejlődésre

Pozitív és támogató munkakörnyezet Budapest belvárosában, kedves kollégákkal.

Csatlakozz barátságos csapatunkhoz a FirstMed-nél, ahol pácienseink ellátását és munkatársaink fejlődését helyezzük tevékenységünk középpontjába.

Légy része egy olyan szervezetnek, amely értékeli az elhivatottságot, becsüli az ambíciókat és támogatja a fejlődést.

Küldd el önéletrajzod és egy rövid bemutatkozást a job@firstmedcenters.com e-mail címre