Keresés
Keresés
Close this search box.

Laboratóriumi asszisztens állás

Csatlakozz a FirstMed csapatához laboratóriumi asszisztens pozícióban

Szakmai tapasztalat és fejlődés dinamikus, nemzetközi egészségügyi környezetben.

A FirstMed magánklinika közel 25 éve az angol nyelvű járóbeteg-ellátás vezető szolgáltatója Budapesten. Bővülő csapatunkba lelkes és megbízható laboratóriumi asszisztens munkatársat keresünk. A háziorvosi, gyermekgyógyászati és több mint 20 szakterület kiváló orvosi szolgáltatásaira épülő hírnevünknek köszönhetően, sokszínű, nemzetközi és betegközpontú csapatunk tagja lehetsz.

Laboratóriumi asszisztens munkatársként főbb feladataid lesznek:

Laboratóriumi asszisztensként nélkülözhetetlen része leszel a magas színvonalú betegellátás biztosításának, és munkáddal támogatod a Klinika laboratóriumát számos feladaton keresztül, mint például:

  • Vizsgálati minták átvétele, előkészítése, feldolgozása
  • Adatrögzítés
  • Laboratóriumi berendezések szakszerű kezelése
  • A laboratórium informatikai rendszerének használata
  • Kapcsolatfelvétel, konzultáció a vizsgálatot kérő orvosokkal, betegekkel.

A munkaidő beosztásról:

  • Teljes- vagy részmunkaidős pozíció, napi 6 vagy 8 órás műszakban.
  • Munkaidő hétköznap 7:30 – 20:00 között.

Jelentkezési feltételek laboratóriumi asszisztens pozícióra

Ha az alábbiakkal rendelkezel, akkor kivételes jelölt leszel:

Szakmai készségek és képesítések:

  • Egészségügyi laboráns / Klinikai laboratóriumi szakasszisztens végzettség
  • Érvényes egészségügyi működési engedély
  • Jártasság a betegek vérvételében
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelent

Nyelvtudás:

  • Folyékony magyar nyelvtudás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás előny

Személyes készségek:

  • Precíz, megbízható, szakmailag magas színvonalú munkavégzés
  • Barátságos, de határozott személyiség
  • Betegközpontú megközelítés

Amit kínálunk munkatársaink számára:

A FirstMed-nél nagyra értékeljük csapattagjainkat, és elismerjük teljesítményüket. Elkötelezettségedért cserébe a következőket kínáljuk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkaeszközök
  • Megelőzés-központú, ügyfélközpontú megközelítés
  • Nemzetközi környezet
  • Kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség

Pozitív és támogató munkakörnyezet Budapest belvárosában, kedves kollégákkal.

Csatlakozz barátságos csapatunkhoz a FirstMed-nél, ahol pácienseink ellátását és munkatársaink fejlődését helyezzük tevékenységünk középpontjába.

Légy része egy olyan szervezetnek, amely értékeli az elhivatottságot, becsüli az ambíciókat és támogatja a fejlődést.

Küldd el önéletrajzod és egy rövid bemutatkozást a job@firstmedcenters.com e-mail címre.