Keresés
Keresés
Close this search box.

Karrier a FirstMed-nél

Várjuk klinikánkra olyan szakemberek csatlakozását, akik motiváltak abban, hogy kiváló szolgáltatást nyújtsanak sokszínű ügyfélkörünknek.

Csatlakozz hozzánk!

Fejleszd karriered globális környezetben, légy tagja a FirstMed kivételes egészségügyi szakembereiből álló csapatának!

Az 1999-ben alapított FirstMed közel 25 éve Budapest vezető angol nyelvű járóbeteg-ellátó egészségügyi szolgáltatója. A háziorvosi és gyermekorvosi praxison túl több mint 20 területen nyújtunk magas színvonalú egészségügyi ellátást. Nemzetközi páciensi körünkbe tartoznak belföldi és külföldi magánszemélyek, nemzetközi szervezetek tagjai, kis- és nagyvállalatok munkatársai. Várjuk klinikánkra olyan szakemberek csatlakozását, akik motiváltak abban, hogy kiváló szolgáltatást nyújtsanak sokszínű ügyfélkörünknek. Kezdd vagy folytasd pályafutásod velünk, tekintsd meg állásajánlatainkat és küldd el pályázatod még ma.

Nyitott pozícióink:

Gyakorlott szakembereket és pályakezdőket, valamint 4. évfolyamos rezidenseket egyaránt szeretettel várunk.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Kiváló lehetőség a szakmai fejlődésre
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Jól felszerelt klinika
  • Központi elhelyezkedés

Amit várunk:

  • Szakirányú végzettség (amennyiben a pozícióhoz szükséges) vagy releváns szakmai tapasztalat

    Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre egyaránt számítunk.
  • Jó kommunikációs és empátiás készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Küldd el pályázatod a

job@firstmedcenters.com

e-mail címre, szakmai önéletrajzzal és a megpályázott pozíció megjelölésével.